Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowiliśmy wprowadzić do własnej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały użyte do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku cieszącą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania a tym samym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy pewności że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całą automatyzację produkcji.

Oferujemy szeroką gamę możliwości dla naszych potrójnych szyb, oprócz typowych jasnych białych szyb z podwójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i wielostronnych okleinach drewnopodobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną wielką zaletą naszych okien jest ich niezwykła stabilność koloru, nawet po wielu latach użytkowania nasze okna wyodrębniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z potrójnymi szybami charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością statyczną oraz termiczną dzięki uszczelce i konstrukcji wielokomorowej. Uszczelka ma 90% odzysku pamięci i zachowuje swój układ rok po roku, co oznacza, że jakość uszczelki w twoim oknie nie jest zagrożona i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa budowa naszych okien PCV została rozplanowana w celu poprawy wytrzymałości, właściwości termicznych i akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.