Sprawdź- Obiektywnie dobre okna, wymagają odświeżenia – użycie nakładek aluminiowych.

Zobacz- Obiektywnie dobre okna, wymagają odświeżenia – użycie nakładek drewnianych .

Jeżeli w domu są stare i obiektywnie dobre okna, a jedynie profile wymagają odświeżenia, warto rozważyć użycie nakładek aluminiowych. Idealnie komponują się one z ościeżnicami, przylegają do nich i tworzą spójną całość. Dodatkowe atuty tej innowacji to:

ekskluzywny wygląd – wysokiej jakości aluminium oraz malowanie proszkowe lub lakierowanie to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu. Kolorystyka palety RAL pozwala dobrać odcień nakładek do elewacji lub drzwi zewnętrznych, czy drzwi balkonowych,

izolacja cieplna i akustyczna – zwiększa się zarówno energooszczędność, jak i dźwiękoszczelność, dlatego jest to świetne rozwiązanie pozwalające płacić mniej za ogrzewanie oraz być w cichych pomieszczeniach,

odporność na czynniki atmosferyczne – lakierowane drewno dobrze znosi działanie promieni słonecznych, intensywne opady oraz niskie temperatury. 

Para tego typu ramek z szybami okiennymi Gold – które mogą chronić przed promieniowaniem UV i zmniejszać ilość promieniowania wpadającego do twojego domu – i posiadasz kompletny pakiet oszczędzający energię.