Zobacz- Montaż okien w domach kilkuletnich i starszych.

Zobacz- Wymiana okien w domach kilkuletnich i starszych.

Kwestię zakupu nowoczesnej stolarki okiennej i montażu okien należy rozważyć wtedy, gdy zwykłe prace naprawcze oraz konserwacyjne nie są juź wystarczające do zapewnienia nieprzenikalności ciepła lub Państwa okna z różnych powodów nie spełniają wymogów bezpieczeństwa albo ekonomii. Wybierane wtedy okna do mieszkania czy innego budynku, mogą być objęte kompleksową obsługą, czyli poza dostarczeniem przez usługodawcę, będziecie mieli zapewniony montaż okien wraz z obsługą gwarancyjną.

Pierwszym krokiem poprzedzającym wstawienie nowej stolarki okiennej jest demontaż skrzydeł dotychczasowych okien, a następnie usunięcie ościeżnic. Demontaż ościeżnicy przeprowadzany jest za pomocą narzędzi ręcznych, takich jak przecinak, albo z użyciem wyrzynarki brzeszczotowej, pilarki lub innych profesjonalnych urządzeń. Pozwala to bezpiecznie wymontować dotychczasowe okna i zmniejsza ryzyko uszkodzenia wnęk na nowe ościeżnice. Następne prace obejmują przede wszystkim oczyszczenie ościeży, uzupełnienie ewentualnych ubytków oraz zagruntowanie nawierzchni.

Jeśli kupujesz okna zatrzymaj się przy naszym salonie, żeby zapoznać się z opcjami. Może się okazać, że nasze okna skrzynkowe są idealne dla kilku miejsc w twoim mieszkaniu.