Obawa o brak intymności w pomieszczeniu – Zobacz

Obawa o brak intymności w pokoju – Sprawdź

Okno w łazience nie dla wszystkich.

Mimo, że wiele osób ceni sobie posiadanie okna w łazience, to naturalnie nie brakuje również przeciwników takiego rozwiązania. Powodem jest obawa o brak intymności w pomieszczeniu, które z oczywistych względów powinno ją zapewnić oraz lęk przed gromadzeniem się pary wodnej na powierzchni szyb. Producenci nowoczesnych okien zapewniają, że problemy te można wyeliminować całkiem prostymi sposobami.Poza możliwością recyklingu, trwałość i niski poziom zanieczyszczeń podczas produkcji profili PCV pomagają uzyskać doskonałą równowagę ekologiczną i przyczyniają się do ochrony środowiska. Okna plastikowe trwają bardzo dłużej niż okna drewniane i zużywają znacznie mniej energii podczas procesu produkcyjnego.

Przeprowadzanie przebudowy lokalu jest ekscytujące. Możesz wreszcie pozbyć się wszelkich przestarzałych funkcji, które od lat Cię niepokoją. Jeśli przebudowujesz niedawno zakupioną nieruchomość możesz przeprojektować ją tak, aby przestrzeń była zagospodarowana pod twoje wymagania. 

Brak intymności likwiduje się przez zastosowanie szyb ornamentowych lub rolet, a skraplaniu pary w czasie, gdy temperatura na zewnątrz uniemożliwia otwarcie okna, zapobiegają regulowane ręcznie nawiewniki okienne. Warto wziąć pod uwagę te rozwiązania, gdyż okno w łazience posiada naprawdę dużo zalet i szkoda z niego rezygnować z względu stereotypowych uprzedzeń.