Zobacz – Nasze produkty dostarczane na terenie całej Europy.

Sprawdź -Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Kanady.

Lata doświadczeń i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który ma dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia spółki w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z ogromnym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i dążymy do tego aby nasze wyroby były coraz lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technicznie. Dzięki zadowoleniu swoich klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz większego grona odbiorców.

Aby uzyskać dobrze zachowane skrzydła PCV, najlepiej myć okna drewniane co najmniej dwa razy w miesiącu. Najlepszą metodą mycia okien jest zastosowanie środka do czyszczenia szkła oraz ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak czyścić i konserwować okna PCV . Zła pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna oraz grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się prężnie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz otrzymywanych ze środków unijnych inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych wyrobów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających świeże drewno. Jednym z dobrych sposobów ocieplenia domu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zamontowanie potrójnego oszklenia. Wśród wielu zalet podwójnego oszklenia, dom jest bardziej oszczędny, obniża rachunki za energię i pomaga zabezpieczać dom przed złymi warunkami pogodowymi.  Odkryj dużą gamę okien balkonowych, które sprzedajemy tutaj oraz znajdź idealne okna z podwójnymi szybami dla Twojej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak i transport. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Polski i nie tylko.