Sprawdź – Piękne parapety marmurowe.

 Doskonale harmonizuje się zarówno z tradycyjnymi, jak nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. W ofercie posiadamy parapety z algomarmuru. Jest toż materiał składający się w 95% z kruszywa marmurowego a w 5% z żywicy poliestrowej. Pozwala on na tworzenie wielu kolorów oraz wzorów, co jest duży atut w zakresie aranżacji wnętrz. Tego rodzaju parapety przeznaczone są do montażu z oknami drewnianymi. Jest to materiał odporny na ścieranie, uderzenia, a także wahania temperatury. Mała absorpcja wody ułatwia jego pielęgnację.

Skuteczna izolacja jest niezwykle ważna, szczególnie w miejscach narażonych na złą pogodę. Czy wiesz, że nawet40% ciepła w waszym domu jest tracone przez źle izolowane okna. Wszystko to, co straciło ciepło, nie jest tylko zimnym mieszkaniem, ale też powoduje wzrost kosztów energii.

Zobacz -Piękne parapety plastikowe.

Proponujemy piękne parapety PCV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV, zarysowania. Łatwe w obróbce i montażu. Pasują do każdego typu okna. Stosowane w produkcji PCV bezołowiowe stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność w ciągu obróbki termicznej, dzięki czemu parapety zachowują niezmienny kształt. Są to produkty nietoksyczne, odporne na zmienne działania warunków atmosferycznych. Naszym Klientom zapewniamy: bezpłatną wycenę, wykonanie projektu oraz wizualizacji.